Výstava Čarodějnické procesy v Šumperku výhodně pro majitele vstupenky na zahajovací koncert festivalu Klášterní hudební slavnosti Šumperk

25.06.2010 10:01

Pořadatelé IV. Klášterních hudebních slavností Šumperk přicházejí se zajímavým nápadem jak spojit výstavu a koncert v jeden zážitek.

Pro každého držitele vstupenky na zahajovací koncert IV. ročníku Klášterních hudebních slavností Šumperk v neděli 11.7.2010 se nabízí možnost navštívit před začátkem koncertu expozici výstavy Čarodějnické procesy v Geschaderově domě, a to za symbolickou cenu. Každý, kdo se v tento den prokáže vstupenkou na koncert téhož dne večer, získá slevu ze vstupného a zaplatí pouze 10 Kč.

Otevírací doba v expozici bude ten den prodloužena tak, aby poslední návštěvníci mohli pohodlně stihnout začátek koncertu od 20 h. Přesto se doporučuje navštivit výstavu nejpozději do 19 h, protože samotná prohlídka trvá i s audioprůvodcem cca 40 min. a vzhledem k omezené kapacitě prostoru expozice jsou návštěvníci vpouštěni v 15minutivých intervalech po skupinkách maximálně 15 osob.

Věříme, že tento malý bonus bude milým zpestřením pro návštěvníky koncertu a vítanou možností navštívit výstavu, která teprve v dubnu tohoto roku spatřila světlo světa.